کمیته انضباطی رای خود را در خصوص اتفاقات دیدار تیم‎های ابومسلم خراسان و پارسه تهران اعلام کرد که طبق آن ابومسلم در تنها دیدار خانگی باقی مانده خود، از حضور تماشاگر در ورزشگاه محروم شد. به گزارش خبرگزاری ایسنا – منطقه خراسان و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی احکامش را درباره اتفاقات دیدار تیم‌های ابومسلم خراسان و پارسه تهران اعلام کرد. پس از گزارش ناظر داوری و ناظر این بازی که روز 9 اسفند 92 در مشهد برگزار شده بود، علی حنطه سرمربی تیم ابومسلم خراسان که در جریان بازی به دلیل اعتراضات مکرر داور اخراج شده بود، به توبیخ کتبی و پرداخت 5 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد، رای صادره قطعی است. محمد رستمی بازیکن تیم ابومسلم خراسان که او هم به دلیل اهانت به داور مسابقه اخراج شده بود، یک جلسه محروم و 5 میلیون ریال جریمه نقدی شد، رای صادره قطعی است....

باشگاه ابومسلم به دلیل تخلفات وسیع تماشاگران این تیم و با توجه به سوابق قبلی، به برگزاری یک دیدار بدون حضور تماشاگران و پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای در بخش جریمه نقدی قابلیت تجدید نظرخواهی در کمیته استیناف را دارد و در بخش انجام بازی بدون تماشاگر قطعی است.

خداداد عزیزی به دلیل اهانت به داور و تحریک تماشاگران، به پرداخت 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. هر گونه فعالیت رسمی مرتبط با فوتبال خداداد عزیزی، منوط به پرداخت جریمه نقدی است، رای صادره قطعی است.

همچنین به گزارش ایسنا – منطقه خراسان و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، سرمربی تیم باشگاه سیاه جامگان مشهد به کمیسیون بدوی رسیدگی به تخلفات دوپینگ دعوت شد.

به دنبال اظهارات محمدرضا مهاجری در یکی از سایت‌های ورزشی مبنی بر وجود تخلف دوپینگ در لیگ دسته اول فوتبال کشور در فصل جاری و همچنین عدم انجام نمونه گیری دوپینگ در این لیگ، کمیسیون بدوی رسیدگی به تخلفات دوپینگ با استناد به ماده 37 آئین نامه ملی مبارزه با دوپینگ فوتبال، وی را جهت ادای توضیحات و شنیدن اظهارات به جلسه کمیسیون در هفته آتی دعوت کرد.