مسوول برگزاری مسابقات فوتبال دسته یک باشگاه های ایران (لیگ آزادگان) گفت: عامل نیمه تمام ماندن دیدار امروز دوشنبه تیم های ابومسلم مشهد و آلومینیوم هرمزگان، کمیته انضباطی است که یک روز پیش از برگزاری بازی رای خود را تغییر می دهد. به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، «فریبرز محمودزاده» عصر امروز پس از نیمه تمام ماندن دیدار ابومسلم مشهد و آلومینیوم هرمزگان افزود: این دیدار با تصمیم مهدی سیدعلی داور مسابقه مبنی بر نداشتن امنیت ناتمام ماند، چرا که تماشاگران تیم میزبان سه بار اقدام به پرتاب سنگ به میدان کردند و در دفعه سوم نیز یکی از سنگ ها به پای کمک داور مسابقه اصابت کرد. محمودزاده ادامه داد: در دفعات اول و دوم که تماشاگران اقدام به پرتاب سنگ کردند، داور به رغم وضعیت نامناسب در ورزشگاه، پس از دادن تذکر بازی را ادامه داد اما با ادامه این روند و اصابت سنگ به پای کمک داور، وی تصمیم به نیمه تمام گذاشتن بازی گرفت....
 
مسوول برگزاری لیگ فوتبال آزادگان تصریح کرد: پس از این اتفاق با ریاحی، میرزابیگی و سیدعلی که به عنوان نماینده فدراسیون، ناظر داوری و داور این دیدار در مشهد حضور داشتند، تماس برقرار کردم که تمامی آنان با قاطعیت اعلام کردند که این بازی باید نیمه تمام بماند و چاره دیگری نیست.
 
محمودزاده افزود: تیم ابومسلم مشهد از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به انجام بازی بدون تماشاگر محکوم شده و سازمان لیگ نیز این موضوع را اعلام کرده بود اما « اسماعیل حسن زاده» رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال یک روز پیش از این مسابقه رای را تغییر داد.
 
وی اظهار داشت: دیروز (یکشنبه) در گفت و گو با مسوول دبیرخانه انضباطی فدراسیون فوتبال اعلام کردم که تغییر رای اقتدار کمیته انضباطی را زیر سووال می برد و این اقدام لطف به تیم ابومسلم نیست و چه بسا به ضرر تیم ابومسلم هم شود که چنین نیز شد.
 
محمودزاده با اشاره به سال ها تجربه و شناختش از چالش های موجود در لیگ دسته یک، افزود: به فضای کار خودم آشنا هستم و با حمایت های مسوولان فدراسیون و به خصوص مهدی تاج و غلامرضا بهروان توانسته ایم مسابقات را به خوبی برگزار کنیم و چنین اتفاق هایی زیبنده نیست.
 
دیدار امروز تیم های ابومسلم مشهد و آلومینیوم هرمزگان در هفته بیست و پنجم لیگ دسته یک باشگاه های ایران در حالی که تیم آلومینیوم تا اواخر نیمه نخست با دو گل از میزبان خود پیش بود به دلیل درگیری و پرتاب سنگ از سوی تماشاگران نیمه تمام ماند.
 
تیم ابومسلم مشهد در صورت شکست در این مسابقه به لیگ دسته دو سقوط می کرد.