مدیر مجموعه ورزشی ثامن‌الائمه(ع) مشهد گفت: برای حفظ کیفیت مطلوب استادیوم ثامن مشهد دیگر هیچ ‌یک از مسابقات لیگ دسته دوم در این ورزشگاه برگزار نمی‌شود. مهدی سلاطین، در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، در مورد علت تغییر مکان برگزاری بازی تیم‌های نسل ابومسلم و بعثت کرمانشاه عنوان کرد: ما از مدتی پیش به صورت مکتوب به مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی اعلام کرده بودیم که برای حفظ کیفیت ورزشگاه ثامن، دیگر هیچ‌ یک از بازی‌های لیگ دسته دوم در این ورزشگاه برگزار نشود، وی نیز چهارشنبه هفته گذشته به دبیر هیات فوتبال این موضوع را اعلام کرد....

وی افزود: پس از این ماجرا، هیات فوتبال نامه‌ای را روز پنجشنبه به فدراسیون می‌فرستد تا بازی از ورزشگاه ثامن به تختی منتقل شود، اما به دلیل اینکه فدراسیون فوتبال روزهای پنجشنبه و جمعه تعطیل بوده است، روز شنبه این نامه به دست مسئولان برگزاری مسابقات رسیده است. صبح روز گذشته نیز این اعمال تغییرات در مکان برگزاری بازی، به تیم کرمانشاهی اطلاع داده شد.

سلاطین در خصوص برخورد تیم کرمانشاهی با این موضوع تصریح کرد: تیم کرمانشاه دیروز در ورزشگاه تختی تمرین کرده‌ بود ولی متاسفانه در جلسه پیش از برگزاری مسابقه که دیشب برگزار شد اعلام کرده‌اند که تنها در ورزشگاه ثامن به میدان می‌روند.

وی ادامه داد: تا امروز هم ما به دنبال این بودیم که بازی در ورزشگاه تختی برگزار شود اما وقتی احساس شد که شاید بازی 3 بر 0 به سود میهمان رقم بخورد با برگزاری بازی در ورزشگاه ثامن موافقت شد، اما این اخرین دیداری است که از سری مسابقات لیگ دسته دوم کشور در ورزشگاه ثامن الائمه برگزار می‌شود.