عباسی ، مدیرعامل باشگاه سیاه‌جامگان مشهددر خصوص اینکه در قرعه‌کشی لیگ برتر این تیم با نام سیاه جامگان حضور داشت نه تیم "مشهد"، گفت: ما اقدامات قانونی را جهت تغییر نام تیم به مشهد انجام دادیم و نامه تغییر به مدیر کل ورزش و جوانان ارسال شده است و باید به کمیسیون ماده 5 ارجاع داده شود. ما منتظر نظر کمیسیون ماده 5 هستیم و در نهایت اگر موافقت صورت نگیرد با همان نام سیاه جامگان در مسابقات شرکت خواهیم کرد....


علی عباسی در گفت‌و گو با خبرنگار ایسنا- منطقه خراسان، با اشاره به بازگشت تیم سیاه‌جامگان از اردوی  10 روزه ترکیه عنوان کرد: صبح امروز تیم به همراه کادر فنی به تهران رسیده و تا روز جمعه جهت انجام تست پزشکی در تهران خواهند بود و روز شنبه به مشهد باز می‌گردند.

وی ادامه داد: تمرینات تیم نیز از روز یکشنبه در مشهد دنبال خواهد شد و با توجه به زمان نخستین دیدار در لیگ، برای آمادگی بیشتر به احتمال زیاد یک دیدار تدارکاتی خواهیم داشت.

عباسی همچنین در خصوص منتفی شدن جذب نوید‌کیا و  عقیلی افزود: نویدکیا  با سپاهان  به توافق رسید و دیگر پیوستن این دو بازیکن به تیم سیاه‌جامگان اتفاق نخواهد افتاد.  از سهمیه بزرگسالان 15 بازیکن جذب کرده‌ایم و ظرفیت بازیکنان زیر 23 نیز تکمیل شده است ولی هنوز سه سهمیه بزرگسال داریم؛ احتمالا در مدت باقی مانده دو بازیکن مهاجم و هافبک جذب می‌کنیم که بازیکن فوروارد تیم به احتمال زیاد، یک بازیکن خارجی خواهد بود که در حال رایزنی‌ هستیم.

مدیرعامل باشگاه سیاه‌جامگان با بیان این که از قرعه تیم مشهد در فصل شانزدهم بسیار خوشحال شدیم، تصریح کرد: شماره تیم مشهد عدد هشت بود که این عدد برای ما این پیام را داشت که هنوز مورد لطف امام رضا(ع) هستیم و امیدواریم نماینده خوبی نیز برای این شهر باشیم.

وی خاطرنشان کرد: از ترتیب بازی‌ها نیز رضایت کامل را داریم و امیدواریم به نتایج مورد نظر دست یابیم.