align=bottom
جهانگیر زنده دل بازیکن و مدیر سابق تیم فوتبال ابومسلم خراسان دار فانی را وداع گفت. جهانگیر زنده دل سال‌ها در تیم ابومسلم به عنوان بازیکن فعالیت کرد و در دهه 70 هم مدیریت این باشگاه را بر عهده داشت. زنده دل پس از آن نیز مدت زیادی به ‌عنوان سرپرست ابومسلم فعالیت کرد و به نوعی می‌ توان او را شناسنامه تیم فوتبال ابومسلم دانست....
مردی که در دفتر یادداشتش همه خاطراتش از باشگاه ابومسلم را نوشته بود پس از نزدیک به چهار سال تحمل درد و رنج ناشی از بیماری جان به جان آفرین تسلیم کرد.

تشییع پیکر جهانگیر زنده دل پیشکسوت فوتبال خراسان

پیکر جهانگیر زنده دل پیشکسوت فوتبال خراسان صبح امروز تشییع شد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، مراسم تشییع پیکر مرحوم جهانگیر زنده دل پیشکسوت فوتبال خراسان صبح امروز تشییع پیکر جهانگیر زنده دل پیشکسوت فوتبال خراسان با حضور چهره های ورزشی و مردم مشهد برگزار شد. 
جهانگیر زنده دل سال‌ها در تیم ابومسلم به عنوان بازیکن فعالیت کرد و در دهه 70 هم مدیریت این باشگاه را بر عهده داشت. زنده دل پس از آن نیز مدت زیادی به ‌عنوان سرپرست ابومسلم فعالیت کرد و به نوعی می‌ توان او را شناسنامه تیم فوتبال ابومسلم دانست. پیکر مرحوم جهانگیر زنده دل بعد از طواف در حرم حضرت امام رضا( ع)، با حضور اهالی ورزش استان در ورزشگاه تختی مشهد تشییع و بعد از آن در قطعه نام آوران بهشت رضا( ع) به خاک سپرده خواهد شد.به همین مناسبت، دست اندرکاران وبگاه های با سابقه ی ابومسلمی، طی پیامی، درگذشت این پیشکسوت فوتبال خراسان و بزرگ باشگاه ابومسلم خراسان را به جامعه ی فوتبال کشور و هواداران میلیونی این باشگاه قدیمی و پرطرفدار بویژه خانواده ی آن سعید فقید، تسلیت گفته، از درگاه خداوند متعال، علو درجات برای روح آسمانی آن سفرکرده، و برای بستگان و بازماندگان، صبر و اجر جمیل و جزیل مسألت می نماید. در این پیام، از کلیه ی هواداران باشگاه خواسته شده تا به پاس سالها تلاش بیدریغ این فعال فوتبال استان، در مراسم ترحیم وی برگزار کرده و بر شکوه آن بیفزایند.