align=bottom
معین عباسیان می گوید: «شرایط فوتبال مشهد خجالت آور است. یا دوست ندارند و یا نمی خواهند به فوتبال این شهر کمکی کنند. فوتبال خراسان چیزی از فوتبال اصفهان و اهواز کم ندارد.» ایران ورزشی آنلاین /معین عباسیان بعد از پایان مدت قراردادش با باشگاه پدیده، به دنبال مذاکره با سایر تیم ها رفته است. او با باشگاه استقلال هم مذاکراتی داشته و بحث حضورش در این تیم هم مطرح شده است....
... با این حال تأکید دارد که هنوز هیچ چیز درباره تیم آینده اش مشخص نیست. عباسیان در گفت و گو با ایران ورزشی می گوید: «هنوز با استقلال صحبت جدی ند اشته ام و چیزی قطعی نشده. بازی در تیم های بزرگی چون استقلال و پرسپولیس، به خصوص استقلال آرزوی هر بازیکنی است من هم اگر صلاح باشد که در این تیم بازی کنم، با استقلال به توافق نهایی می رسیم.»

عباسیان درباره وضعیت پدیده توضیح می دهد: «پدیده را دوست دارم چون تیم شهر من است و من در آن رشد کرده ام. با این حال اما تمدید قراردادم با این تیم در گرو اهداف و اولویت هایی است که این تیم خواهد داشت. من چند سال اینجا از نظر مالی اذیت شده ام و اگر همچنان شرایط به همین منوال باشد، حاضر نیستم قراردادم را تمدید کنم.»

او همچنین تأکید می کند: «شرایط فوتبال مشهد خجالت آور است. یا دوست ندارند و یا نمی خواهند به فوتبال این شهر کمکی کنند. فوتبال خراسان چیزی از فوتبال اصفهان و اهواز کم ندارد. چه از نظر امکانات و چه از نظر بازیکن اما می بینیم که به خاطر همین بی توجهی ها، سیاه جامگان سقوط کرد و حالا هم در آستانه واگذاری است. اگر امسال هم استراتژی خاصی نداشته باشند، پدیده را هم از دست می دهیم.»