align=bottom
مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی با تاکید براین موضوع که همدلی و همراهی کلید اصلی پیشرفت است، گفت: برای تفریح به خراسان رضوی نیامدم. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، فرزاد فتاحی در مراسم تودیع و معارفه مدیر کل ورزش و جوانان استان گفت: از تک تک اعضای جامعه ورزش استان بابت حضورشان در این مراسم تشکر می‌کنم....

وی ادامه داد: باید از اعتماد وزیر محترم ورزش و جوانان نسبت به خودم تشکر کنم. صبح امروز در لحظات ابتدایی حضورم در مشهد در حرم مطهر امام رضا (ع) با خودم عهد بستم هرچه در توان دارم برای پیشرفت استان بکار گیرم.

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی با تاکید بر اینکه کوروش صبوریان زحمات بسیاری در خراسان رضوی کشیدند و از زحمات این دوست ارزشمند همیشه استفاده خواهم کرد، افزود: خراسان رضوی دارای سابقه بسیار درخشانی از قهرمانی‌ها و پهلوانی‌ها در حوزه های مختلف است. کار ما در این استان بسیار سخت است اما با هم دلی و همراهی شاهد نتایج خوبی خواهیم بود.

فتاحی خاطرنشان کرد: حوزه جوانان حوزه‌ای مهم و مورد تاکید مسئولان عالی رتبه دولت و نظام است ما باید تلاش کنیم تا فضا برای اعتماد به جوانان محقق شود تا جوانان در تمامی عرصه ها با پشتوانه ما بتوانند حضوری موثر و موفق داشته باشند.

وی درخصوص ورزش همگانی بیان کرد: در بحث ورزش همگانی و جلب توجه مردم به ورزش برنامه‌های مختلفی را برنامه ریزی خواهیم کرد تا مردم ورزش را عضوی دائمی در زندگی خود ببینند.

فتاحی بااشاره به حوزه قهرمانی عنوان کرد: بحث ورزش قهرمانی و حرفه‌ای از جمله استعدادیابی، قهرمان پروری، تیم داری، حمایت از باشگاه و سایر حوزه خصوصاً برنامه ریزی برای المپیک ۲۰۲۰ از سیاست های اصلی و کلیدی ما است که از همین فردا به صورت جدی پیگیری خواهد شد.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی ادامه داد: خراسان رضوی ظرفیت ها و فرصت های بسیار زیادی دارد اما باید توجه کنیم که امکانات و منابع به صورت مساوی و برابر بین آقایان و بانوان، اقشار مختلف جامعه، شهر های مختلف استان و حتی مناطق کم برخوردار به صورت مساوی و بر حسب نیاز تقسیم گردد.

وی در مورد هیئت‌های ورزشی گفت: هیئت‌های ورزشی استان سنگر اول هستند و همچنین پیشکسوتان ورزشی اعتبار و آبروی ورزش می باشند ما از این دو قشر قطعا در برنامه های خود استفاده می کنیم.

فتاحی خاطرنشان کرد: اصحاب رسانه یکی از ارکان اصلی توسعه و پیشرفت برای هر نهاد و جامعه ای هستند ما دست همه خبرنگاران را می فشاریم و از کمک آن ها برای پیشرفت استفاده خواهیم کرد.