این آسید هاشم حسینی ما و رئیس محترم هیأت فوتبال خراسان رضوی گویا خیلی دوست دارند با خبرنگاران در تمامی زمینه ها مصاحبه کنند. حالا این که آیا موضوع و محور این مصاحبه ها و اظهار نظرها اساساً ارتباطی با مسئولیت ایشون در هیأت فوتبال دارد یا نه؟ سئوالی است که در ذهن من یکی همیشه بوده و تا حالا هم مرتفع نشده است. خدا خیر این تریبون آزاد رو بده که فرصت طرح این سئوالات رو حداقل برای من یکی فراهم کرد و الا من که نمی دونستم سئوالاتی از این دست رو کجا و چطوری مطرح کنم. چندین بار این اظهار نظرهای غیر مرتبط با مسئولیت ایشون رو تو سایتها خوندم و آخرین شاهد مثالم همین مصاحبه امروز ایشون با ایسنای خراسانه که در خصوص معرفی شدن مدیرعامل جدید باشگاه ابومسلم مصاحبه فرمودند و با ضرس قاطع نظر دادند حتماً و حتماً تا یکشنبه آینده معرفی می شود!...
قطعاً ایشون هم به ما طرفداران تیم محبوب ابومسلم حق می دهند که از ایشون بپرسیم سمت و یا مسئولیت شما در باشگاه ابومسلم چیست؟ مگر نه این است که اظهار نظر در خصوص مسائل داخلی یک باشگاه ورزشی مانند معرفی مدیرعامل، سرمربی و یا دیگر اعضای مدیریتی یک باشگاه، به عهده مالک یا رئیس هیأت مدیره و دست کم اعضای هیأت مدیره و یا لااقل سخنگوی یک باشگاه هست؟ آیا  معنی دارد عضوی خارج از خانواده باشگاه حتی اگر رئیس هیأت فوتبال یک استان هم باشد، در خصوص مسائل داخلی یک باشگاه اظهار نظر کند؟
این که نیت ایشون در تمامی این مصاحبه ها خیر هست، جای شکی نیست ولی سئوال بعدی از ایشون اینه که قطعاً اگر باشگاه های خراسانی از جمله ابومسلم و پیام و اینها این اجازه رو بدهند که رئیس هیأت فوتبال استان افتخار داده نقش سخنگو یا مسئول روابط عمومی باشگاه رو ایفا کنند، صرف نظر از شأن و شئونات ایشان، آیا ساختار تشکیلاتی سازمان تربیت بدنی و افشین خان داوری این اجازه رو به ایشون می دهند که وارد مسائل داخلی باشگاه ها بشوند و به جای آنان اظهار نظر کنند؟ آیا در شهرهای دیگر مانند تهران هم روال بر همین منوال است و سابقه دارد رئیس هیأت فوتبال مثلاً تهران در خصوص معرفی مدیرعامل باشگاه های استقلال و پرسپولیس اظهار نظر کند؟ یا اگر حالا آمدیم و به جای یکشنبه، مثلاً دوشنبه مدیرعامل جدید معرفی شد، آیا حرف ایشان که تأکید کردن قطعاً تا یکشنبه معرفی می شود، بر زمین نخواهد ماند؟ 
هرچند هواداری بیشتر نیستم ولی چون اینجا تریبون آزاده، گفتم این موضوع رو به ایشون یادآوری کنم که به قول شاعر.. جهان چون خط و خال و ابروست... که هر چیزی به جای خویش نیکوست... اگر قرار باشد ایشون در خصوص مسائل داخلی باشگاه ابومسلم اظهار نظر کنند، قطعاً مدیران و دست اندرکاران باشگاه های ورزشی مانند ابومسلم و پیام و علم و ادب و اینها هم می توانند در خصوص مسائل داخلی هیأت فوتبال استان و اینها نظر بدهند و امیدوارم که اگر روزی چنین اتفاقی افتاد، ایشون به دل نگیرند چون چیزی که عوض دارد، گله ندارد!
و اما اصل مصاحبه ایشون رو در ایسنای خراسان در اینجا بخوانید. حتما به من حق می دهید:
 رییس هیات فوتبال خراسان رضوی گفت: مدیرعامل ابومسلم قطعا تا یکشنبه‌ آینده مشخص می‌شود. سید هاشم حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) - منطقه خراسان، در خصوص مدیرعامل جدید باشگاه ابومسلم اظهار کرد: مالک باشگاه و نماینده‌ وی در حال حاضر در حال استعلام گرفتن و بررسی روی گزینه‌های مدیریت هستند و هنوز کسی مشخص نشده اما قطعا مدیرعامل ابومسلم تا یکشنبه معرفی خواهد شد.
وی تاکید کرد: ابومسلم تیم کوچکی نیست و مدیرعامل این باشگاه هم باید در حد نام ابومسلم باشد تا در سختی‌ها بتواند راهکار مناسبی ارائه بدهد، به همین دلیل کادر مدیریتی ابومسلم در انتخاب مدیرعامل دقت بیشتری به خرج می‌دهند.