سرمربی تیم والیبال ابومسلم خراسان گفت: در بازی فردا اشتباهات دیدار اول در مقابل تیم باریج اسانس كاشان را تكرار نخواهیم كرد و پیروز می‌شویم.جبار قوچان‌نژاد با اشاره به شكست تیمش در مقابل تیم باریج اسانس كاشان در اولین دیدار از مرحله حذفی لیگ‌برتر والیبال تصریح كرد: پیش‌بینی بازی سخت در مقابل این تیم را می‌كردیم، باریج اسانس در كاشان تنها به تیم سایپا باخته بود و در خانه به هیچ تیمی باج نداده بود.وی افزود: برای پیروزی به كاشان رفته بودیم اما در زدن سرویس و دریافت خوب عمل نكردیم و نتوانستیم به اهداف خود دست یابیم، متاسفانه در حالی كه می‌توانستیم وقت اول را با پیروزی پشت سر بگذاریم اما با چند اشتباه این وقت را از دست دادیم كه اگر در وقت اول پیروز می‌شدیم شاید نتیجه بازی به نفع ما تغییر می‌كرد...

قوچان‌نژاد تاكید كرد: قطعا با بازی خوبی كه فردا در بازی دوم انجام خواهیم داد باریج اسانس را شكست می‌دهیم و كار به بازی سوم كشیده خواهد شد.

وی افزود: تیم اكنون در شرایط خوبی است و آماده شكست دادن حریف هستیم و تنها به صعود به دور بعد فكر می‌كنیم.

سرمربی تیم والیبال ابومسلم خراسان ادامه داد: با پیروزی در این دیدار برنامه‌هایی كه برای بازی قبلی داشتیم در بازی سوم در مقابل باریج اسانس به اجرا درخواهیم آورد و صعود ما به دور بعد دور از دسترس نیست.

قوچان‌نژاد در خصوص مشكلات مالی تیمش نیز گفت: بخشی از مشكلات با كمك‌های كه از گوشه و كنار به ما رسیده حل شده است و باشگاه ابومسلم هم قول داده است كه دست ما را بگیرد.

گفتنی است دیدار تیم‌های والیبال ابومسلم خراسان و باریج اسانس كاشان فردا(یكشنبه) از ساعت 17 در سالن مهران مشهد آغاز خواهد شد.