عصر شنبه خبرگزاری فارس در مشهد نوشت: داستان مدیرعاملی ابومسلم همچنان ادامه دارد؛ شهسواری دوباره مدیرعامل ابومسلم می‌شود؟ و در ادامه آورده است: پس از اتفاقات چند هفته گذشته در باشگاه بومسلم و استعفای ناصر شهسواری مدیرعامل این تیم گویا قرار است وی دوباره به این تیم بازگردد!! به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، ‌داستان مدیران در تیم ابومسلم گویا تمامی ندارد و مسئولان این تیم همچنان احساسات هواداران این باشگاه را به بازی گرفته‌اند. (ای بابا.. خودتان هم می برید، هم می دوزید و هم تنتون می کنید که!!!) هنوز مدت زیادی از استعفای شهسواری نگذشته است و دعوای رسانه‌ای وی با وفایی مالک باشگاه ابومسلم را هنوز از یاد نبرده ایم که چگونه به خاطر برخی از مسائل که مهم‌ترین آنها مسائل مالی بود به جان هم افتادند و به شدیدترین شکل ممکن یکدیگر را متهم می‌کردند. (البته خدا رو در نظر داشته باشید، دکتر وفایی که سه - چهار روز بعد از مصاحبه تند شهسواری پاسخ داد، اونم خیلی مؤدبانه)....
بعد از این قضایا گزینه‌های بسیار زیادی از جمله ایزدی، خوشزاد و حتی قریب برای انتصاب در پست مدیرعاملی این باشگاه مطرح شد، ‌اما گزینه‌ای که کمتر کسی فکرش را می‌کرد در این چند روز مطرح شود خود ناصر شهسواری بود که در حال حاضر نیز به اصلی‌ترین گزینه تبدیل شده است .(جل الخالق!!!)
ناصر شهسواری با تأیید موضوع پیشنهاد دوباره مدیرعاملی خود در ابومسلم در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد اظهار داشت (این که گفتم این آقا با دست پس می زنه و با پا پیش می کشه، آها، اینه!!!): چند روز قبل از سوی مسئولان باشگاه چند نفر از دوستان مشترکمان از جمله آقای بیادی به سراغ بنده آمدند و نظرات خود را مطرح کردند.
وی افزود: در این جلسه موضوعاتی را مطرح کردم از جمله این که باید اعضای هیئت مدیره هر چه زودتر معرفی شوند و نیز تمامی تعهدات مالی که برای تیم‌های دیگر از جمله کشتی، والیبال، هندبال و... برآورد شود.
شهسواری ادامه داد: البته این موضوعات خواسته‌های من نیست بلکه خواسته‌های تمامی هواداران است. (جناب شهسواری! شما که با این همه هیاهو و جو سازی رسانه ای دیگه دل و دماغی برای هواداران ابومسلم باقی نذاشتید که حالا دم از هواداران می زنید! دم خروستون رو باور کنیم یا قسم حضرت عباستون رو؟)
با این صحبت‌های شهسواری و ارتباط بسیار نزدیک بیادی با وی و وفایی شاید این چنین به نظر بیاید که انتخاب دوباره شهسواری به عنوان مدیرعامل از جدیت بیشتری برخوردار است. (این یکی رو که خدا نکنه دیگه! چون که هنوز جوهر مصاحبه پنجشنبه قدس خشک نشده!)
این مسائل در حالی مطرح است که یک منبع آگاه نزدیک به باشگاه ابومسلم نیز در این رابطه به خبرنگار فارس در مشهد اظهار داشت: به هیچ وجه وفایی با آمدن شهسواری موافق نیست و این یک حربه از سوی خود شهسواری است تا دوباره به ابومسلم بیاید. (اینو خوب اومدی عزیز!)
وی افزود: گزینه مدیرعاملی باشگاه در حال حاضر قطعی شده و صحبت‌های نهایی نیز با وی صورت گرفته است و قطعاً تا دوشنبه نام وی اعلام می‌شود.
این منبع آگاه در خصوص احتمال حضور رضا خوشزاد به عنوان مدیرعامل ابومسلم نیز خاطرنشان کرد: نمی‌توانم نام کسی را بگویم اما وی بیشتر از دیگران مطرح بوده‌اند و به زودی معرفی می‌شوند.
و اما نظر من که خیلی خیلی مچاله اش کردم تا توسط این آقا عبدالرضا خان محترم اما مدیر خشک سایت که کلی حرفای داغ ما رو سانسور می کنه، مچاله تر نشه!
فارسی های عزیز، خصوصاً از نوع خراسانی اش! بدانید که حکایت بازگشت ناصر شهسواری به ابومسلم، حکایت پشت گوش دیدن هست! همانطور که خودتون هم آخر مطلبتون گفتید، این یک حربه ای کهنه و نخ نما شده از سوی خود ناصر شهسواری است که همچنان در صدر اخبار ابومسلم باقی بماند و مورد توجه باشد. همان اوایل شروع این داستان هم فکر می کنم برق سه فازی که گرفتش به گونه ای که دیگه قاط زد، به خاطر این بود که انتظار داشت ناز تهدید به رفتنش رو همه تو باشگاه به قدر لامپ مهتابی بکشند که «متأسفانه» ی آن موقع و «خوشبختانه» ی الان کسی نکشید! حتی خود دکتر وفایی!
به قول همین منبع آگاه (که ما هم هنوز نفهمیدیم این منبع آگاه ناقلا!  کیه؟... کیـــه؟.... کیـــــــــه؟!!! (به سبک پیرمردهای سریال مهران مدیری بخونید!) انشاءالله دکتر وفایی بالاخره تو این هفته به قول خودش عمل می کند و با اعلام نام مدیر عامل جدید، آب پاکی را روی دست همه خواهد ریخت. خصوصاً شهرآرای امروز که به جای خدا نشسته و همه مدیرعامل های سابق ابومسلم رو به چوب بی تقوایی زده! کاش قلم نزد اینان کمی حرمت داشت و آبروی مؤمن برایشان ارزش! اگر خستگی کار امروز اجازه دهد، شاید مطلب بعدی ام رو در این خصوص نوشتم. (نامردا، نویسنده های ابومسلمی، بیاین به کمک، مگه خون کردم که جز من و حامد حقیقی کس دیگه ای مطلب نمی نویسه و همش افتاده گردن من!!! گناه دارم به خدا...)