سرمربی تیم والیبال ابومسلم خراسان گفت: در كاشان خود را به آب و آتش خواهیم زد و به هر قیمتی شده از زمین بازی برنده خارج خواهیم شد.جبار قوچان‌نژاد در خصوص دیدار سوم تیمش در مقابل تیم باریج اسانس كاشان در مرحله حذفی لیگ برتر والیبال كشور افزود: بازی سنگینی در كاشان خواهیم داشت، باریچ اسانس در خانه خود و در مقابل تماشاگرانش تیم قدرتمند و پر تلاشی خواهد بود اما دو بازی قبلی ما در مقابل این تیم باعث شده است كه بازیكنانم با روحیه جنگندگی بالا خود را آماده مسابقه كنند.وی ادامه داد: نقاط ضعف و قدرت خود و حریف را در دو بازی گذشته شناسایی كردیم و فردا جنازه‌یمان از زمین بیرون خواهد آمد اما برنده خواهیم شد...

سرمربی تیم ابومسلم تصریح كرد: نماینده كاشان بازی بسیار خوبی در مشهد در مقابل ما انجام داد و می‌دانیم كه تیم قدرتمندی است اما عزم تمام اعضای تیم برای شكست این تیم جذب شده است و از مردم استان هم می‌خواهم برای پیروزی ما و رسیدن ابومسلم به جمع چهار تیم برتر لیگ دعا کنند.

وی افزود: پس از چندین سال، فرصت حضور در میان 4 تیم اول لیگ كشور مهیا شده است و با پیروزی در این بازی سرنوشت تاریخی برای والیبال استان ورق خواهد خورد.

وی ادامه داد: امیدواریم با تمركز كافی و عملكرد خوب در زدن سرویس، دفاع و توپ‌گیری بتوانیم حریف را شكست دهیم.

قوچان‌نژاد تاكید كرد: هیچ كدام از بازیكنان تیم برای این دیدار محروم یا مصدوم نیستند و از همه آنان می‌توانیم استفاده كنیم.

سرمربی تیم ابومسلم خراسان با اشاره به مشكلات مالی تیمش، تصریح كرد: این مشكلات هنوز پابرجاست اما قبل از سفر به كاشان دیداری را با وفایی، مالک باشگاه ابومسلم داشتم كه در آن قول پرداخت بخشی از مطالبات بازیكنان را داد و امیدوارم پس از بازگشت به كاشان قولش عملی شود.

ایسنا خراسان