رقابت‌های لیگ برتر والیبال مردان فردا (چهارشنبه) با دیدارهایی پیگیری می‌شود و در مهمترین بازی تیم ابومسلم خراسان برای سومین بار به مصاف باریج اسانس كاشان می‌رود. در چارچوب بازی‌های مرحله یك‌هشتم نهایی لیگ برتر والیبال فردا(چهارشنبه) دو تیم باریج اسانس و ابومسلم خراسان برای سومین بار در كاشان برابر هم صف آرایی می‌كنند. بازی رفت این دوتیم در كاشان با نتیجه ‌٣ بر یك به نفع میزبان خاتمه یافت اما در بازی برگشت تیم سخت‌كوش ابومسلم موفق شد تا شاگردان مصطفی شجاعی را ‌٣ بر‌٢ مغلوب كند. حالا بازی سوم این دو تیم تكلیف آخرین تیم صعود كننده به مرحله نیمه نهایی را مشخص می‌كند...

در دیگر بازی فردا تیم بازرگانی جواهری در شهر گنبد كاووس میزبان دانشگاه آزاد اسلامی است. دانشگاه آزاد در بازی رفت دو تیم با نتیجه ‌٣ بر یك برابر میهمان خود پیروز شد تا این بازی آخرین شانس بازیكنان تیم گنبد برای حفظ سهمیه لیگ برتر باشد. در صورتی كه تیم بازرگانی جواهری حریف خود را در این بازی مغلوب كند نتیجه بازی سوم دو تیم تكلیف تیم سقوط كننده به دسته یك را مشخص می‌كند. تیم گنبد در این فصل در هیچ یك از بازی‌های خانگی خود پیروز نشده است و باید دید سرانجام هواداران شهر گنبد كاووس می‌توانند شاهد پیروزی تیم محبوبشان در لیگ برتر باشند یا طلسم شكست‌های خانگی بازرگانی جواهری شكسته نخواهد شد.

در دیگر بازی‌های فردا تیم پیشگامان كویر یزد كه در تهران پرسپولیس را ‌٣ بر صفر مغلوب كرده بود برای كسب رتبه نهم جدول لیگ در یزد میزبان سرخ‌پوشان است. در صورت پیروزی پرسپولیس در این دیدار تكلیف تیم نهم و دهم لیگ با امتیاز شماری مشخص می‌شود.

سهم بندرعباس از بازی‌های فردا دیدار دو تیم آلومینیوم المهدی و بانك كشاورزی است. بندرعباس، بانك‌كشاورزی را در تهران ‌٣ بر ‌٢ مغلوب كرد و و به نظر نمی‌رسد در خانه خود كار دشواری برای پیروزی برابر بانك كشاورزی و كسب رتبه یازدهم داشته باشد.

برنامه بازی‌های فردا به شرح زیر است:

چهارشنبه ‌٢٣/١/٨٩

یزد - ساعت ‌١٥ : پیشگامان كویر- پرسپولیس

گنبد- ساعت‌١٧ : بازرگانی جواهری- دانشگاه آزاد

كاشان- ساعت‌١٧:باریج اسانس – ابومسلم

بندرعباس-ساعت‌١٧: آلومینیوم المهدی- بانك كشاورزی

------------------------

 سرمربی تیم والیبال باریج اسانس كاشان گفت: با توجه به شناخت دو تیم در دو دیدار قبلی، بازی با ابومسلم مشهد برای ما یك دیدار حساس و حكم فینال را دارد.

' مصطفی شجاعی ' روز سه شنبه در گفت و گوی اختصاصی با ایرنا افزود: با تكیه بر قدرت جوانی، روحیه و انگیزه بالای تیم، ابومسلم را شكست خواهیم داد.
وی گفت: اگر بازیكنان باریج اسانس 70 درصد از بازی دور رفت خود را انجام دهند، به راحتی به مرحله نیمه نهایی صعود خواهیم كرد.
وی تاكید كرد: مهمترین مشكل ما مصدومیت ' امیر غفور' است كه نتیجه آزمایش ام.ار. ای وی امشب تكلیف بازی كردن او را مشخص خواهد كرد.
شجاعی، باخت باریج اسانس را در مشهد غیرمنتظره دانست و خاطرنشان كرد: اگر خط نگهداران بازی در مشهد به درستی پرچم می زدند ما می توانستیم برنده آن دیدار باشیم.
سرمربی تیم باریج اسانس كاشان تاكید كرد: با بردن ابومسلم در مرحله نیمه نهایی درمقابل تیم پرمهره پیكان تهران با اقتدار ظاهر خواهیم شد.
دو تیم باریج اسانس كاشان و ابومسلم خراسان برای رسیدن به مرحله نیمه نهایی در بازی سوم خود عصر فردا /چهارشنبه/ از ساعت 16 در سالن تختی كاشان به مصاف هم می روند.