با توجه به دو دیدار انجام شده تیم های ابومسلم و باریج اسانس دیدار سوم آنان از حساسیت های ویژه ای برخوردار بود به طوری كه مربیان هر دو تیم با شناخت كامل در برابر هم صف آرایی كردند.
*** یك ساعت قبل از شروع دیدار دو تیم باریج اسانس و ابومسلم به علت پرشدن سالن درهای بسته شد و عده زیادی از تماشاگران و هواداران تیم باریج اسانس كاشان مجبور به دیدن این دیدار از تلویزیون شدند.
*** سعید درخشنده دبیر فدراسیون والیبال كه به عنوان ناظر بازی در این دیدار تمام سعی و تلاش خود را برای برگزاری منظم این دیدار به كار بست به طوری كه در بسیاری از موارد برای رفع كوچكترین مشكل به عوامل برگزاری این دیدار تذكر می داد....*** به دلیل وزش باد در منطقه كاشان متاسفانه هواداران در منازل خود نیز برخی از قسمت های این دیدار را نتوانستند مشاهده كنند. البته پیشتر ایرنا در خبری جداگانه خبر اختلال در دریافت برخی از شبكه های را مخابره كرده بود.
*** پیمان اكبری سرمربی تیم والیبال پیكان تهران به همراه آنالیز تیم خود در این دیدار حضور داشتند و از نزدیك بازی حریف مرحله بعد خود را مشاهده و نقاط قوت و ضعف را ثبت می كردند.
*** در طول بازی تماشاگران باریج اسانس با شعارهای خود علیه تیم پیكان و 'پیمان اكبری' حساسیت خود را نسبت به حضور و آنالیز وی برای بازی نیمه نهایی دو تیم نشان می دادند.
*** در گیم دوم بازی یكی از اعضای كادر فنی ابومسلم یك عدد ' كش پول ' را روی میز داوران گذاشت تا اعتراض خود را نشان بدهد كه با واكنش شدید ناظر بازی مواجه شد.
*** معاون استاندار و فرماندار ویژه كاشان همراه با تعدادی از اعضای شورای شهر و برخی از مسوولان دستگاههای اجرایی از نزدیك ضمن دیدار با ابراز احساسات بازیكنان هر دو تیم را تشویق می كردند.
*** كلیه بازیكنان و كادر فنی تیم بسكتبال توزین الكتریك كاشان با حضور در سالن ورزشی تختی حمایت خود را از همشهریان خود در تیم والیبال كاشان نشان دادند.
*** در دقایقی از بازی هر دو تیم نسبت به تصمصمات داور بازی اعتراضاتی داشتند.
*** بعد از سوت پایان بازی و پیروزی تیم باریج اسانس هواداران و بازیكنان جوانان این تیم با اشك شوق صعود به مرحله نیمه نهایی خود را جشن گرفتند.
***به گفته یك منبع آگاه، ' امیر غفور ' با وجود مصدومیت خود تنها برای حضور تیم باریج اسانس با تحمل درد در این دیدار به میدان رفت.
منبع : ایرنا