سرمربی تیم والیبال ابومسلم خراسان در آستانه بازی تیمش برابر برق كرمان گفت: بدون توجه به راه نیافتن به مرحله نیمه نهایی لیگ، تمام انرژی و تمركزمان را جمع كرده‌‎ایم تا بازی‌های آینده را با موفقیت پشت سر بگذاریم. جبار قوچان‌نژاد  در مورد وضعیت تیم كرمانی اظهار داشت: برق کرمان، تیم قلدر و خوبی است و تا به حال بازی‌های خوبی را انجام داده است. نباید فراموش كنیم كه هیچ تیمی ضعیف نیست. به همین دلیل باید با تمركز و تلاش بیشتر این تیم را ببریم. هر كجا كه همت كرده ایم، توانسته‌ایم پیروز میدان شویم. وی افزود: تیم ما خیلی قوی و قدرتمند نیست اما، اگر تاكنون موفق بوده و تیمی را برده‌ایم، به خاطرهمدلی بازیكنان و حمایت تماشاچیان بوده است...

قوچان‌نژاد به آمادگی تیمش اشاره كرد و گفت: آمادگی بازی با تیم برق كرمان را داریم. بعد از شكست مقابل باریج اسانس كاشان در مرحله حذفی لیگ و عدم صعود به جمع چهار تیم برتر، سعی كردیم تمام انرژی و تمركزمان را جمع كنیم تا بازی‌های آینده را با موفقیت پشت سر بگذاریم.

وی ادامه داد: فیلم دو بازی آخر برق كرمان را دیده‌‎ و آنالیز كرده‌ایم. امیدوارم بازی خوب و ایده‌آلی داشته باشیم و در صورت پیروز شدن در دو بازی از سه بازی خود در مقابل این تیم، برای كسب جایگاه پنجم و ششمی جدول خواهیم رفت و از تمامی تماشاچیان عزیز می‌خواهم تا آخر و برای كسب هر مقامی ما را همراهی كنند.

دیدار تیم‌های والیبال ابومسلم و برق كرمان ساعت 5 بعدازظهر چهارشنبه، در سالن مهران مشهد آغاز می‌شود.

ایسنا خراسان