سرمربی تیم فوتبال ابومسلم خراسان پس از قرعه‌كشی مسابقات لیگ دسته اول گفت: همه بازی‌های لیگ دسته اول سخت است.علی حنطه در مورد قرعه‌كشی مسابقات لیگ دسته اول اظهار كرد: تمام حریفان از نظر ما سخت هستند، در سال قبل نیز تیم‌هایی كه در لیگ دسته اول حضور داشتند چه از نظر نوع بازی و چه امكانات بسیار شبیه لیگ‌برتر بودند و چیزی از تیم‌های لیگ برتری كم نداشتند.وی با اشاره به وضعیت و تمرینات تیمش تصریح كرد: در حال حاضر در هفته سوم از هشت هفته اردوی آمادگی تیم قرار داریم. سرمربی تیم فوتبال ابومسلم خراسان همچنین به جذب بازیكنان جدید اشاره كرد و گفت: در حال حاضر با سه بازیكن دیگر در حال مذاكره هستیم كه دو نفر از آنان خارجی بوده و در تیم ملی كشورشان حضور داشته‌اند و سعی ما این است كه در پست‌های دفاع وسط، مهاجم و هافبك بازیكن بگیریم. وی همچنین حضور دوباره اولروم را اتفاق خوبی دانست و افزود: زمانی كه اولروم در ابومسلم حضور داشت جزو بهترین بازیكنان تیم بود و وقتی كه از تیم جدا شد به هر دلیلی نتوانستند از توان این بازیكن استفاده كنند و من مطمئن هستم كه این بازیكن امسال، آقای گل خواهد شد زیرا بازیكنی است كه به افكار مربی و مردمی كه دوستش دارند احترام می‌گذارد و می‌تواند دوباره به زمان قبلش بازگردد.....

حنطه همچنین تاكید كرد: به دنبال بستن تیمی هستیم كه بر طبق نام و شخصیت ابومسلم باشد و بتوانیم در همان ابتدای لیگ كار را برای حضور در لیگ برتر قطعی كنیم.

سرمربی تیم فوتبال ابومسلم خراسان خاطرنشان كرد: اگر تمام استان دست به دست هم دهد می‌توانیم این تیم را لیگ برتری كنیم. اگر تنها یك جای كار مشكل داشته باشد، این مشكل دوباره می‌تواند صعود ما به لیگ برتررا به تعویق اندازد. دیگر نباید با هم مشكل داشته باشیم، اگر فكر همه، حضور ابومسلم در لیگ برتر باشد مشكل حل می‌شود ولی اگر این ادعا ظاهری باشد در آینده مشخص خواهد شد.

ایسنا خراسان