...در همان روزها خداداد با من تماس گرفت و از من خواست تا برای كمك به ابومسلم به این تیم بروم و چون ارادت خاصی به خداداد دارم، درخواستش را قبول كردم. آیا خداداد در این مدت سعی كرده تا تو را به لحاظ روحی به شرایط خوبی برساند و كمك كند تا به روزهای اوجت بازگردی؟ به لحاظ روحی دچار مشكل نشده‌ام، اما خیلی سعی می‌كند تا مرا به روزهای اوجم بازگرداند و مطمئن هستم كه می‌تواند دوباره از من یك بازیكن خوب و گلزن بسازد. خیلی با اطمینان راجع به این قضیه صحبت می‌كنی! چون می‌دانم فقط خداداد است كه بلد است از من بازی بگیرد. خداداد كارش را خوب بلد است و شك ندارم كه دوباره مرا به روزهای اوجم بازمی‌گرداند....
امیر قلعه‌نویی می‌خواست برای این فصل از او آقای گل بسازد و از این‌رو همه منتظر تحول این بازیكن در تراكتورسازی و درخشش او در تیم پرطرفدار تبریزی بودند. اما این اتفاق رخ نداد و اشپیتیم آرفی نتوانست به ایده‌آل‌هایی كه مدنظر قلعه‌نویی بود نزدیك و به یك مهاجم گلزن تبدیل شود. به همین دلیل آرفی با تراكتور به بن‌بست رسید تا وی از نیم‌فصل دوم برای ابومسلم مشهد به میدان برود.
حالا اشپیتیم از روزهای خوب خود در ابومسلم می‌گوید و از اینكه خداداد عزیزی می‌تواند دوباره او را به روزهای اوجش بازگرداند.
منتظر بودیم تا با درخشش در تراكتورسازی تبریز، روزهای بد خود در پرسپولیس را جبران كنی، ولی درنهایت این اتفاق رخ نداد و مجبور به جدایی شدی. به نظر خودت چرا در این تیم هم نتوانستی شایستگی‌هایت را به اثبات برسانی؟
نمی‌دانم، بروید پاسخ این سوال را از مسوولان باشگاه تراكتورسازی و كادر فنی آن جویا شوید.
می‌خواهیم دلیلش را از زبان خودت بشنویم، فكر می‌كنی عدم میدان دادن به تو و نیمكت‌نشینی‌های مداومت باعث این اتفاق شد یا اینكه مساله دیگری در آن تاثیرگذار بود؟
حتما ضعیف بودم و به درد تراكتور نمی‌خوردم كه مرا كنار گذاشتند. شاید ایراد از من است و فوتبال بلد نیستم. حتما اینطور است كه نتوانستم در تراكتور ماندنی شوم.
ولی امیر قلعه‌نویی به تو اعتقاد داشت و حتی همان زمان كه با تراكتور قرارداد امضا كردی، مدعی شد كه تو را دوباره آقای گل می‌كند!
بهتر نیست این سوال‌ها را بروید و از خودشان بپرسید؟ باور كنید اصلا حوصله جواب دادن به چنین سوال‌هایی را ندارم و به همین دلیل است كه معمولا جواب خبرنگارها را نمی‌دهم. در حال حاضر به آرامشی نسبی دست پیدا كرده‌ام و دوست ندارم این آرامش را با جواب دادن به چنین سوال‌هایی از دست بدهم.
از اینكه در این شرایط از تراكتور رفتی ناراحت نیستی؟
قطعا دوست داشتم در این تیم بمانم و قهرمانی را در كنار آن تجربه كنم، ولی وقتی مرا نمی‌خواستند باید چه كار می‌كردم؟ حالا هم كه نیستم برای‌شان آرزوی موفقیت می‌كنم.
حالا چرا در میان پیشنهاداتی كه داشتی، پیشنهاد ابومسلم لیگ یكی را قبول كردی؟
پس از جدایی از تراكتور قصد نداشتم دیگر در ایران بمانم و می‌خواستم به آلمان بازگردم.
مگر پیشنهادی از این كشور داشتی؟
نه، می‌خواستم برگردم و در خانه بنشینم و اصلا خیال ماندن نداشتم و به همین دلیل هم به هیچ‌یك از پیشنهاداتم فكر هم نمی‌كردم. در همان روزها خداداد با من تماس گرفت و از من خواست تا برای كمك به ابومسلم به این تیم بروم و چون ارادت خاصی به خداداد دارم، درخواستش را قبول كردم.
آیا خداداد در این مدت سعی كرده تا تو را به لحاظ روحی به شرایط خوبی برساند و كمك كند تا به روزهای اوجت بازگردی؟
به لحاظ روحی دچار مشكل نشده‌ام، اما خیلی سعی می‌كند تا مرا به روزهای اوجم بازگرداند و مطمئن هستم كه می‌تواند دوباره از من یك بازیكن خوب و گلزن بسازد.
خیلی با اطمینان راجع به این قضیه صحبت می‌كنی!
چون می‌دانم فقط خداداد است كه بلد است از من بازی بگیرد. خداداد كارش را خوب بلد است و شك ندارم كه دوباره مرا به روزهای اوجم بازمی‌گرداند.

نویسنده : سحر هادی