مدیرفنی تیم فوتبال ابومسلم خراسان معتقد است که قیمت‌های کاذبی برای جذب بازیکنان رایج شده و این کار تیم‌ها را با مشکل مواجه می‌کند. حشمت مهاجرانی در گفت‌و‌گو با ایلنا با اشاره به جدایی خداداد عزیزی از تیم ابومسلم گفت: خداداد زحمت زیادی برای این تیم کشید و باید بگویم او، میثاقیان، علی حنطه و غیره همگی شناسنامه‌های ابومسلم هستند. افراد بومی که همواره در کنار این تیم بودند اما هیات مدیره تصمیم گرفت غلام پیروانی را به عنوان سرمربی معرفی کند و برای فصل آینده برنامه‌های ویژه‌ای داریم. وی ادامه داد: می‌خواهیم تیم را به شکلی ببندیم که به لیگ بر‌تر صعود کنیم. البته قیمت‌های کاذبی برای جذب بازیکنان رایج شده که با بودجه بسیاری از باشگاه‌ها هماهنگی ندارد و این مساله کار باشگاه‌ها را برای جذب بازیکنان با مشکل مواجه می‌کند. نه، ابومسلم بلکه بسیاری از تیم‌های دیگر هنوز نتوانسته‌اند مهره‌های لازم را جذب کنند. ...
سرمربی سابق تیم ملی فوتبال کشورمان همچنین تاکید کرد: البته بسیاری از بازیکنان دوست دارند در لیگ بر‌تر بازی کنند اما پس از اینکه فصل نقل و انتقالات لیگ بر‌تر به اتمام برسد بازیکنانی که بدون تیم مانده‌اند به طور یقین به لیگ یک سرازیر خواهند شد که در آن موقع می‌توانیم نفرات خوبی را جذب کنیم. 

وی در پاسخ به این سوالی در مورد اینکه وقتی با یک مربی کار کرده‌اید با جدایی او از آن تیم جدا شده‌اید ولی در ابومسلم این اتفاق نیافتاد، گفت: من کی این کار را کرده‌ام؟ فقط در زمان حضور استیلی در استیل آذین بود که بعد از جدایی استیلی از این تیم بنا به مشکلاتی که داشتم جدا شده و به دوبی رفتم اما اهل باند و باندبازی نیستم و اینطور نیست که بخواهم با یک گروه خاص کار کنم. 

مهاجرانی در پایان متذکر شد: من برای افتتاح آکادمی به مشهد آمدم و ناخواسته به تیم ابومسلم ملحق شدم و مطمئن باشید هر کمکی که برای فوتبال مشهد و ایران از دستم بر بیاید آن را انجام خواهم داد.