دکتر علوی گفت: باشگاه ابومسلم مردمی است و باید برای سرپا نگه داشتن آن همه مسوولان از استاندار تا شورای شهر و شهردار و نمایندگان مشهد در مجلس شورای اسلامی تا حامیان مردمی و مالی به یاری ابومسلم بشتابند. باشگاه مردمی ابومسلم خراسان سال‌ها است که با ضعف مدیریتی و مشکلات مالی دست و پنجه نرم می‌کند. مشکلات ابومسلم گویی تمامی ندارد و به صورت یک بختک در این باشگاه خانه کرده است. در این راستا اولین فردی که پا پیش گذاشته است تا مشکلات ابومسلم را مرتفع نماید دکتر سیدمجتبی علوی، عضو هیات مدیره باشگاه سیاه‌جامگان مشهد است که بیش از ۱۸ سال است که در کنار ابومسلم بوده و به مشکلات آن آگاهی کامل دارد. او می گوید: ابومسلم را سال‌ها است که می‌شناسد و با سختی‌های آن زندگی کرده است و بنابر ضرورتی که پیش آمده است و با توجه به اینکه مسوول و مدیر قبلی تیم که خیلی هم مدعی بود که می‌تواند باشگاه ابومسلم را نجات بدهد، متاسفانه در کوران رقابت‌ها تیم را با تمام مشکلاتش یکباره رها کرده و تمام بازیکنان و کادر فنی و سرپرستی را به امان خدا سپرده است؛ پا پیش گذاشته است تا این باشگاه مردمی را در چند بازی باقیمانده یاری کند....

 وی گفت: زمانی که باخبر شدم تیم ابومسلم به دلیل مشکلات قادر به ادامه بازی‌ها نیست، از سوی رییس سازمان لیگ فوتبال و با وساطت ایشان و مدیرکل ورزش و جوانان خراسان به من ماموریت داده شد تا ابومسلم را یاری کنم و تیم با هزینه من به راه خود ادامه دهد و سهمیه استان را حفظ کند. ضمن اینکه از سوی مدیرکل و هیات فوتبال خراسان ابلاغیه صادر شد که تا پایان فصل درکنار تیم باشم.

دکتر علوی افزود: در اولین قدم برای رفع مشکلات ابومسلم با چند اسپانسر یا حامیان مالی مذاکراتی را انجام دادم و خوشبختانه شرکت نفت ایرانول و شرکت غذایی شاهنگ قول مساعدت دادند تا با کمک‌های مالی خود ابومسلم را روی پای خود نگهدارند.

دکتر علوی گفت: باشگاه ابومسلم مردمی است و باید برای سرپا نگه داشتن آن همه مسوولان از استاندار تا شورای شهر و شهردار و نمایندگان مشهد در مجلس شورای اسلامی تا حامیان مردمی و مالی به یاری ابومسلم بشتابند. همچنین نمایندگان مجلس که با آرای همین ورزشکاران بر کرسی مجلس تکیه زده‌اند؛ وظیفه اجتماعی آنان است که به جوانان این دیار خدمت رسانی نمایند نه اینکه همه چیز را فراموش کنند. آنان بازهم به این آرای ورزشکاران نیاز دارند و این حق جوانان مشهدی است که مطالبات خود را از نمایندگان و شورای شهر و شهردار طلب کنند.
نخست نیوز: