به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، تیم فوتبال ابومسلم مشهد عصر امروز در آغاز هفته بیست‌ودوم لیگ دسته اول مقابل داماش ایرانیان با نتیجه تساوی بدون گل دست یافت. ابومسلمی‌ها که از ابتدای فصل دچار مشکلات متعددی شده بودند پس از پایان این بازی اعلام کردند دیگر سر تمرینات این تیم حاضر نخواهند شد و تا زمانی که مسئولان به وضعیت این باشگاه رسیدگی نکنند حاضر به تمرین نخواهند بود. این در حالی است که در 4 هفته به پایان مسابقات لیگ دسته اول ابومسلم با 22 امتیاز از 21 بازی در رده دهم جدول گروه دوم قرار دارد. علی حنطه، سرمربی تیم فوتبال ابومسلم ضمن تایید این خبر به فارس گفت: وقتی بازیکنان تصمیم می‌گیرند که در تمرینات حاضر نشوند من نمی‌توانم نظر آنها را تغییر دهم. ما تاکنون با خداداد عزیزی هر طور که بوده تیم را تا به اینجا آوردیم اما بقیه موارد به مسئولان بازمی‌گردد...

وی در مورد اینکه هم‌اکنون چه کسی مالک باشگاه ابومسلم است، خاطرنشان کرد: هیچ چیز مشخص نیست. نه معلوم است که مدیرعامل باشگاه کیست و نه معلوم است که مالک و هیئت مدیره چه کسانی هستند. تاکنون چندین بار شهرداری و شورای شهر قول کمک به تیم را داده‌اند اما هیچ خبری نبوده است. بازیکنان حتی به این راضی شده‌اند تا 10 درصد قرارداد خود را دریافت کنند و سر تمرینات حاضر شوند اما دریغ از اینکه از ابتدای فصل یک هزار تومانی به بازیکنان بدهند.

سرمربی ابومسلم یادآور شد: تیم ما هیچکسی را ندارد حتی بازیکنان اعصاب هم ندارند، وقتی مشکلات مالی زیاد می‌شود دیگر بازیکنان نه تمرکز دارند نه اعصاب. حالا هم امیداورم مسئولان هر چه زودتر به این مسئله رسیدگی کنند.

وی در مورد اینکه چه کسی باید به این مسئله رسیدگی کند، گفت: نمی‌دانم. فکر می‌کنم مدیرکل استان باید به این مسئله رسیدگی کند اما خواهش می‌کنم هر کسی تیم را در اختیار دارد هرچه زودتر به این مسئله رسیدگی کند.