سرمربی تیم والیبال ابومسلم خراسان پس از شكست تیمش در مقابل پتروشیمی ماهشهر گفت: روز خوبی نداشتیم و به خودمان باختیم. جبار قوچان‌نژاد  افزود: پتروشیمی انگیزه زیادی برای شكست دادن ما داشت و خوب بازی كرد، هر چند كه پتروشیمی شانسی برای صعود از گروه ندارد، اما برای دیگران بازی می‌كرد. وی ادامه داد: پتروشیمی خوب بازی كرد، اما با تمام خوب بودنش در حدی نبود كه ما را شكست دهد و این ما بودیم كه بد بازی كردیم. بازیكنان ما در این بازی كمتر از 50 درصد توانشان را به نمایش گذاشتند و اگر یك تلنگر به تیم وارد می‌شد، پیروز میدان بودیم. قوچان‌نژاد با انتقاد از رفتار سرمربی تیم پتروشیمی تصریح كرد: سرمربی حریف مدام با اعتراض‌ها و تحریک‌هایش، بازی را متوقف می‌كرد و در یك صحنه برای نشان دادن خطای بازیكن ما از تور آویزان شد. این حركات سرمربی پتروشیمی بار روانی در بازی ایجاد كرده بود و به ضرر ما تمام شد. ...

وی افزود: اگر ما وقت سوم بازی را برده بودیم، این دیدار به نفع ما تمام می‌شد، اما در امتیازهای آخر عجولانه عمل كردیم و باختیم.

سرمربی تیم والیبال ابومسلم تاكید كرد: پیش‌بینی روزهای سخت دور برگشت را كرده بودیم. با این باخت رتبه دوم جدول را از دست داده‌ایم، اما با تیم‌های پایین‌تر از خود دو امتیاز اختلاف داریم؛ با ارومیه و پرسپولیس كه تیم‌های پایین‌تر از ما هستند بازی رو در رو داریم و امیدواریم با شكست دادن آن‌ها كار ما برای صعود به اما و اگر و بازی آخر در مقابل پرسپولیس نكشد.

وی در باره داوری بازی تیمش در مقابل تیم پتروشیمی تصریح كرد: داوری مشكل خاصی نداشت و نمی‌توان بهانه داوری گرفت، ما به خودمان و بازی بد بازیكنانمان باختیم.

منبع : ایسنا خراسان