align=bottom
مدیر رسانه ای هیئت فوتبال خراسان رضوی گفت: مشهد و ورزشگاه امام رضا(ع) آماده میزبانی از رقابت های مقدماتی المپیک ۲۰۲۰ توکیو است. محمدرضا جلوه اظهار داشت: هیئت فوتبال خراسان رضوی و بدنه فوتبال استان این ظرفیت را با توجه به زیرساخت ورزشگاه امام رضا(ع) دارد و آماده پذیرایی از رقابت های ملی هستیم. مدیر رسانه ای هیئت فوتبال خراسان رضوی گفت: زیرساخت های گردشگری و زیارتی...
... بسیار مناسبی در مشهد مقدس در کنار زیرساخت سخت افزاری ورزشی در این حوزه وجود دارد و آماده میزبانی از تیم های ملی فوتبال در رده های مختلف هستیم و این مهم را بارها به مسئولان فدراسیون ارائه کرده ایم. 

جلوه خاطرنشان کرد: امکانات پزشکی و ورزشی در مشهد مهیاست و کلینیک پزشکی فوتبال شرق کشور نیز در مشهد افتتاح شده و عوامل اجرایی برگزاری مسابقات فوتبال و فوتسال در مشهد همواره جزو بهترین ها بوده اند. پس از سال ها در سال جاری در ورزشگاه امام رضا(ع) کلاس آموزشی A آسیا در مشهد برگزار شد و اکنون نیز کلاس مربیگری B آسیا در مشهد در جریان است. 

وی بیان کرد: برای برگزاری اردوهای تیم ملی و بازی ها در رده های مختلف آمادگی داریم و در صورتی که فدراسیون اعلام کند مقدمات را فراهم می کنیم و حتی در ورزشگاه ثامن نیز در رده های مختلف میزبان تیم های ملی بودیم. 

مدیر رسانه ای هیئت فوتبال خراسان رضوی گفت: تیم ملی نوجوانان فوتبال نیز سابق بر این در مشهد و در ورزشگاه امام رضا(ع) اردو داشت؛ در زمینه رقابت های بین المللی مانند مقدماتی المپیک توکیو نیز با توجه به زیرساخت ها می توانیم میزبان تیم ملی امید نیز باشیم. البته در این زمینه نامه نگاری صورت نگرفته و باید مراجع ذی صلاح در این زمینه مجوزها را ارائه دهند اما تا این لحظه نامه ای در این زمینه دریافت نکرده ایم. 

منبع : قدس آنلاین به نقل از تسنیم