تبم باریج اسانس كاشان كه با هدایت سرمربی بومی خود 'مصطفی شجاعی ' با كسب نتایج درخشان باعث تحسین كارشنایان این رشته ورزشی شده علاوه بر بازی با تیم ابومسلم باید فكری برای هواداران متعصب ابومسلم در این دیدار بكند. تیم ابومسلم در این فصل تنها در برابر پیكان تهران، تیم سوم باشگاه های جهان در مشهد شكست خورده و در برابر تیم جوان باریج اسانس تنها به دنبال ادامه روند برد های خانگی خود است كه این امر نوید یك بازی زیبا و پرجنب و جوش را به علامندان ورزش والیبال می دهد.شاگردان 'جبار قوچان نژاد' با توجه به اینكه در صورت باخت تمام امیدهای خود را برای حضور در نیمه نهایی بر باد رفته می داند، می خواهند با پیروزی در برابر باریج اسانس برای تحقق رویای خود كه رسیدن به مرحله نیمه نهایی در بازی سوم ، دوباره به كاشان سفر كند...
دیدار دو تیم ابومسلم خراسان و باریج اسانس كاشان عصر فردا/یكشنبه/ ساعت 17در محل سالن مهران مشهد به سر دواری ' فرهاد شاهمیری ' و داور اولی 'علیرضا قریب 'و نظارت نماینده فدراسیون والیبال 'عباس جلایر' برگزار می شود.
همچنین، دیدار رفت این دوتیم در كاشان با نتیجه 3 بر 1 به نفع باریج اسانس خاتمه یافته و در صورت برد ابومسلم در این مسابقه، بازی سوم این دو تیم كه روز چهارشنبه همین هفته در كاشان برگزار می شود تیم صعود كننده به مرحله نیمه نهایی را مشخص خواهد كرد.