سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان پس از شکست مقابل ابومسلم خراسان گفت: توقع بازی ضد فوتبال از تیمی قدرتمند و با ریشه مانند ابومسلم را نداشتیم. علی حیدر رضایی به خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت: تیم ابومسلم پس از گل با گذاشتن یک مهاجم در زمین ما و با پاس های بلند تنها به دنبال استفاده از این بازیکن بود و در سایر مواقع زیر توپ می زد. وی اظهار داشت: مهمترین هدف ما کنترل بازی درگیرانه ابومسلم بود که در این کار موفق بودیم اما گل ساده ابومسلم که شاید هر دو سال یک بار چنین گلی زده شود تمام برنامه های ما را بر هم زد. رضایی با ابراز رضایت از بازی شاگردانش تاکید کرد: همین که تیمی قدرتمند مانند ابومسلم را مجبور کردیم 45 دقیقه زیر توپ بزند کار کمی نبود.....
یادآور می شود، تیم فوتبال مس رفسنجان در گروه دوم رقابت های فوتبال دسته اول کشور با یک گل مقابل میزبان خود ابومسلم خراسان تن به شکست داد.

این بود کل مصاحبه ایشان با رسانه ها، و اما دو کلام حرف حساب با این مربی عزیز! آقای حیدر رضایی عزیز! ما طرفداران باشگاه ابومسلم هم از شما توقع نداشتیم که عین یک مربی آماتور البته بعد از اون مصاحبه حرفه ای اولی تون که راست و حسینی به زیبا بودن گلی که از سوی مهاجم خارجی ابومسلم دریافت و اعتراف کردید، اینطوری صحبت کنید و ما را ناامید! برادر عزیز، کدام ضد فوتبال؟ کدام 45 دقیقه ای که ابومسلم توپ را به هوا می زد؟ چقدر تناقض در یک مصاحبه کوتاه؟ دو سطر جلوتر که فرمودید هدف ما کنترل بازی درگیرانه ابومسلم بوده! پس اگر ابومسلم 45 دقیقه تو هوا (به تعبیر شما مثل کارتون فوتبالیست ها!!) بازی کرده، شما چطور یک نیمه با اون بازی درگیرانه!! انجام دادید و موفق هم بودید؟ نکند شما هم مثل ابومسلمی ها!! توپ را به هوا می زدید و اون موقع اون بالا بالاها با ابومسلم درگیر می شدید؟ جالب تر این که یک سطر جلوترش، افتخار این تو هوا بازی کردن رو نصیب خودتون کردید و فرمودید «همین که ابومسلم رو مجبور کردیم 45 دقیقه زیر توپ بزند، کار کمی نبود!» خوبه که جز یک موقعیت خطرناک که شوت بازیکن شما به تیرک عمودی دروازه خورد، موقعیت مهم دیگری خلق نکردید! 

بگذریم! این مصاحبه عجیب و غریب شما که از دست در رفت و گذشت، اما مشفقانه توصیه می کنیم جوانمردی علوی رو لااقل در شهر رضوی رعایت کنید و مردانه شکست رو بپذیرید و اگر هم قصد فرافکنی دارید، مطالبی رو بگویید که اینطوری گوشه اش باز نباشد و پر از تناقض! ما دو سه تا از این کلید واژه ها رو یادتون می دهیم. مثلاً بعد از باخت بعدی تون (که البته خدا نکند!) بگویید که «هوا در ورزشگاه خیلی سنگین بود و به علت ارتفای سطح زمین ورزشگاه از سطح دریا بازیکنان ما دچار مشکل شده بودند!» یا مثلاً بگویید که «بازیکنان حریف مثل عرب ها خودشان را هی زرت و زرت به زمین می انداختند» و از این جور حرف های کلیشه ای! ولی شما رو به خدا هیچ موقع تیم حریف را به بازی توی هوا مثل «گرگم به هوا»!! متهم نکنید برفرض هم که متهم کردید، افتخار این چنین بازی رو هیچ موقع به گردن نگیرید و خودتان را مسبب تحمیل چنین بازی ای ندانید! عزت عالی زیاد.