تیم‌های والیبال بدهكار به حالت تعلیق در آمدند... این خبری است که امروز از قول دبیر سازمان لیگ فدراسیون والیبال در سایتها منتشر شد. گویی که سازمان لیگ فدراسیون والیبال کشورمان جز اولتیاتوم دادن و تعلیق کردن هنر دیگه ای نداره! ضمن این که بر خلاف همه جای دنیا قراره که همه تیمها رو به یک چوب برانه! من به تیمهای دیگه کاری ندارم ولی در مورد ابومسلم می دونم هنگامی که پیشنهاد قبول مدیریت تیم والیبال استان به مسئولان باشگاه داده شد، مدیران ابومسلم به هیچ عنوان بدهی های سال گذشته این تیم رو قبول نکردند و عاقلانه هم نیست که بخواهند هزینه ای که گذشتگان متعهد به پرداخت آن بوده اند رو اینها پرداخت کنند! ....
حتی همون موقع نمایندگان سازمان تربیت بدنی استان و هیأت والیبال استان هم پذیرفتند که ابومسلم مدیریت تیم رو بپذیره اما هزینه های قبلی به عهده خود سازمان تربیت بدنی استان باشه.
حالا که تیم والیبال ابومسلم شکل گرفته و خوشبختانه در دو بازی اولی خودش هم با نتیجه بسیار عالی حریفانش رو شکست داده، مثل این که قراره فدراسیون والیبال و سازمان لیگش این سری یک بام و دو هوا باشند و از سر گشاد شیپور بنوازند و دستی که تا چند روز پیش به قصد همکاری به سمت ابومسلم دراز کرده بودند رو این سری روی گلویش فشار دهند شاید از این نمد کلاهی ساخته شود!
شاید تقصیر مدیران ابومسلم هم باشه! وقتی که می تونید یک تیم برتری بدون بدهی رو خریداری کنید و در مسابقات شرکت بدهید، برای چی سراغ تیم هایی می روید که بدهی دارند و اینطوری با آبروی ابومسلم بازی می شود! وقتی که سازمان تربیت بدنی استان یه ساز می زنه و فدراسیون والیبال کشور و سازمان لیگش هم ساز دیگه و بدون اطلاع از وضعیت هم هی مصاحبه پشت مصاحبه می کنند، بهتره که اصلاً روی قول و وعده های اینها حساب باز نکنند و عطای اینطور تیم ها رو به لقایش ببخشند! مگه قراره که همه مشکلات و کمبودهای ورزش استان رو باشگاه ابومسلم حل کنه؟ همین چند روز گذشته بود که افشین داوری مدیر کل سازمان تربیت بدنی استان مصاحبه کرد و قول داد که از بابت بدهی های گذشته تیم والیبال، جای هیچ نگرانی نیست و امروز دبیر سازمان لیگ فدراسیون والیبال مصاحبه می کنه و خبر از تعلیق می ده! واقعاً کار تو ورزش استان و کشور و این قدر بی در و پیکری چقدر سخته!
و اما متن کامل خبر رو اینجا بخونید... دبیرسازمان لیگ فدراسیون والیبال گفت: متأسفانه به دلیل آنكه سه تیم پرسپولیس، ابومسلم خراسان رضوی و كرمان بدهی‌های سال گذشته خود را در زمان مقرر پرداخت نكردند وضعیت آنها برای ادامه بازی‌ها به حالت تعلیق در آمده است.
خلیل یگانه مجد در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: طبق اولتیماتومی كه سازمان لیگ به باشگاه های  بدهكار داده بود آنها باید تاپایان وقت اداری روز گذشته اول دی نسبت به تسویه حساب مطالبات خود اقدام می‌كردند اما با توجه به توجه نكردن به تذكرات سازمان لیگ وضعیت آنها در لیگ و ادامه مسابقات به حالت تعلیق در آمده است.
 یگانه مجد خاطرنشان كرد: چون این باشگاه ها بدهی ‌های سال گذشته خود را پرداخت نكرده اند به تیم‌های مقابل آنها برای هفته پنجم لیگ اعلام می‌كنیم كه احتمال لغو بازی‌هایشان وجود دارد. (خسته نباشید.. خداقوت!)